Warsztaty dla dzieci

Po krótkiej przerwie wróciliśmy z naszymi warsztatami z pierwszej pomocy. W ubiegłą sobotę mieliśmy okazję poprowadzić szkolenie dla dzieci uczestniczących w zajęciach Kumulacja Aktywności – W lato góry, zimą na skitury oraz ich rodziców.

Warsztaty poprowadzili specjaliści z COR-MED🥰 oraz dr med. Katarzyna Kącka, która przez wiele lat pełniła funkcję ordynatora Oddziału Intensywnej Terapii i Anestezjologii Uniwersyteckiego Szpitala Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego w Zakopanem, a obecnie jest wykładowcą m.in. Zakładu Medycyny Katastrof i Pomocy Doraźnej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

P.S. Kumulacja Aktywności – W lato góry, zimą na skitto wspaniała inicjatywa skierowana do dzieci z Zakopanego i okolic, które mogą uczestniczyć w fajnych zajęciach sportowych nieodpłatnie. Program „Kumulacja Aktywności” jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. W tym roku nabór na zajęcia jest już oczywiście zakończony – w przyszłym roku koniecznie jednak wypatrujcie plakatów w szkołach i zapisujcie swoje dzieciaki. Naprawdę warto!