Zapraszamy na SAFE BASE w Schronisku PTTK Przysłop pod Baranią Górą

W dniach 10-12.03 wraz ze Schroniskiem Górskim PTTK Przysłop pod Baranią Górą zapraszamy na #SAFE BASE, czyli weekend z solidnym pakietem wiedzy i umiejętności z zakresu zimowego bezpieczeństwa w górach!

Co jest tematem wydarzenia?

Zapraszamy na prelekcje, warsztaty, slajdowiska podróżnicze, które pokażą, że bezpieczeństwo zawsze trzeba mieć w planach, głowie i plecaku!

Do kogo skierowane jest wydarzenie?

Wydarzenie skierowane jest do turystów pieszych, narciarzy skiturowych, morsów, rodzin z dziećmi, osób z niepełnosprawnością, osób rozpoczynających przygodę z turystyką zimową czy też poszukujących inspiracji jak bezpiecznie podróżować „na dziko”.

Kto poprowadzi wykłady i warsztaty?

Wykłady i warsztaty poprowadzą: Fundacja Ayola, Klub Wysokogórski Bielsko-Biała, Fundacja GOPR, Fundacja Pogranicze Bez Barier, Wojtek Szatkowski – Muzeum Tatrzańskie Zakopane, Instruktor survivalu Olek Jaworski, Lubelski Klub Morsów.

Co przygotowała Fundacja AYOLA?

Z naszej strony przygotowaliśmy dla Was prelekcje i warsztaty w tematach:

• podstawowe zabiegi resuscytacyjne wraz z wykorzystaniem AED;
  • hipotermia oraz zabezpieczenie przed wychłodzeniem;
  • urazy oraz odmrożenia;
  • apteczka – górski niezbędnik;
  • przygotowanie i planowanie wycieczki;
  • wyjście w góry z dziećmi.
Harmonogram SAFE BASE 2023 w Schronisku Górskim PTTK przysłop.
Harmonogram #SAFEBASE w Schronisku PTTK Przysłop

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku. Wkrótce pojawią się tam szczegółowe informacje na temat wykładów.

Koszt uczestnictwa:

Udział jest całkowicie bezpłatny.
Tylko prosimy: koniecznie zgłoście swój udział mailowo!
Zapraszamy do rezerwacji noclegów – dla uczestników Safe Base zniżka 10% przy rezerwacji na 2 noce.

Rezerwacje i zgłoszenia mailowo: [email protected]

Do zobaczenia!