O celach Fundacji, genezie powstania i możliwości wsparcia Fundacji

Witajcie!

Wczorajszego wieczora o założeniach Fundacji AYOLA, genezie powstania oraz możliwościach wsparcia opowiadały Katarzyna Sokół-Borek oraz Tamara Górecka-Werońska. Z nagrania dowiecie się też nieco więcej o ubraniach marki Ayola, projektowanych przez naszą Gosię.

Zapraszamy do oglądnięcia relacji oraz podzielenia się z nami komentarzami. Możecie zrobić to pod postem na naszym profilu na Facebooku.

Tamara Górecka-Werońska

Menedżerka w firmie medycznej z 27 letnim stażem. Bikefitterka, instruktor narciarstwa, ratownik medyczny, wykładowca. Inicjatorka Profidea dla Kobiet, która wspiera i uczy kobiety jazdy na rowerach szosowych i gravelowych.

Od najmłodszych lat związana ze sportem i poprawą bezpieczeństwa.

Temat wypadkowości na Kasprowym Wierchu, który opisała w swojej pracy zainspirował ją do dalszych działań w tym temacie.

Przez lata związana z Paramedicą brała udział w szkoleniach: straży pożarnej, TOPR, GOPR, pogotowia ratunkowego z użytkowania i zastosowania sprzętu ratującego życie.

Katarzyna Sokół-Borek

ECommerce Managerka

Od kilkunastu lat aktywnie działa w branży digital, skupiając się i rozwijając w ekosystemie Ecommerce. Od ponad 4 lat doskonali swoje umiejętności współpracując z firmą Strix oraz wspierając biznesy klientów. Na co dzień odpowiada za planowanie strategii, wdrażanie i wsparcie przy prowadzeniu projektów Ecommerce m.in dla marki Tous w Polsce, Czechach i Słowacji, które znalazło się w finale nagród The Imagine Excelence Awards w Las Vegas w 2019 w kategorii omnichannel experience. Wspiera klientów na każdym etapie współpracy budując wieloletnie relacje. W wolnych chwilach udziela się w Fundacji Ayola wspiera ją w działaniach.