Pierwsze wydarzenie za nami!

Przy słonecznej pogodzie i w pięknym otoczeniu przeprowadziliśmy warsztaty pierwszej pomocy, a co najważniejsze dopisali też uczestnicy! Jesteśmy pod wrażeniem Waszego zaangażowania i chęci do ćwiczeń.

Dziękujemy wszystkim za udział. Mamy nadzieję, że spodobała Wam się forma wydarzenia. To nasz pierwszy taki event, więc jeśli znajdziecie chwilę dajcie znać, jak Wam się podobało. Chętnie dowiemy się, co moglibyśmy poprawić, aby w przyszłości jak najlepiej prowadzić takie warsztaty.

Mamy nadzieję, że Ci którzy dziś byli z nami wyciągnęli co najmniej jedną ważna lekcję: warto pomagać i wcale nie jest to takie trudne! A jeśli poćwiczysz, jest to jeszcze łatwiejsze.

Serdecznie dziękujemy za współpracę i poprowadzenie warsztatów firmie COR-MED, naszym wolontariuszom oraz za gościnę Schronisku Dolinie Chochołowskiej. Wszystkich uczestników zachęcamy do dalszych ćwiczeń powtarzania tego, czego mogliście się nauczyć.

Obiecujemy, że to nie jedyne takie warsztaty, więc obserwujcie co się u nas dzieje! Dzisiejszy dzień nastawił nas bardzo pozytywnie do dalszego działania! Do zobaczenia!

Autor zdjęć: Zuzanna Gąsienica-Roj

Zostaw swój adres email, a na bieżąco będziemy informować Cię o wydarzeniach w Fundacji.

Fundacja Ayola

[email protected]

+48 608 468 918

Nr konta

mBank 41 1140 2004 0000 3702 8134 6715

numer IBAN PL 41 1140 2004 0000 3702 8134 6715

numer BIC BREXPLPWMBK

Używamy ciasteczek

Używamy ciasteczek w celu poprawienia komfortu korzystania ze strony. Nie są one szkodliwe! Zajrzyj do Polityki Prywatności, aby dowiedzieć się szczegółów.